Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo

Ödeme ve Teslimat

Banka/Kredi kartı ile online ödeme

Banka/Kredi kartı ile ödemelerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz.Ödeme altyapısı olarak İYZİCO sanal pos kullanıyoruz. Sitemiz SSL sertifikalı olup kart bilgileriniz Atölye Rustik ile paylaşılmaz ve saklanamaz.Siparişinizi oluştururken İyizco ile öde seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.

Online ödemelerinizde tüm kredi kartlarında geçerli 2,3,6,9,12 ay taksit seçeneklerinden yararlanın.

Havale/EFT ile ödeme

Havele/Eft yolu ile ödemelerinizi tüm ürünlerde geçerli %5 indirim fırsatı ile gerçekleştirin.

Havale/Eft ile ödeme için siparişinizi oluştururken Havale/Eft seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamladıktan sonra tarafınıza iletilen e-mail’ deki adımları takip edip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kapıda ödeme

Kapıda ödeme siparişleri için kredi kartı ile ödeme kabul edilmemektedir, sadece nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken Kapıda Ödeme seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamlayın. Kapıda ödeme siparişleri için 25 TL kargo ücreti alınmaktadır.

 

 

Teslimat/Kargo

Ödeme işleminiz gerçekleştikten sonra onay maili tarafınıza iletilip siparişiniz 1-4 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir. Havale/Eft ve Online Ödeme yolu ile gerçekleştirilen siparişlerde yurt içi tüm gönderimler ücretsizdir. Kapıda ödeme ve İstanbul içi aynı gün teslimat seçenekleri için 25 TL kargo ücreti alınmaktadır.

 

MNG kargo ile anlaşmalı olup kargo takibi konusunda anlık e-mail ve sms yolu ile tarafınıza bilgi vermekteyiz.

 

Kargo teslim tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. 

Kargo teslim tutanağı imzalanıp teslim alınan ürün/ürünlerin  hasarsız, sağlam olduğu yasa gereği tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.

 

İstanbul içi aynı gün teslimat

İstanbul içi aynı gün teslimat seçeneğiyle saat 17.00'a kadar verilen siparişleri aynı gün müşterilerimize ulaştırıyoruz. Saat 17.00' dan sonra verilen siparişler bir sonraki kuryeye teslim edilecektir. Siparişinizi oluştururken İstanbul içi aynı gün teslimat seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.

Aynı gün teslimat seçeneği için 25 TL ücret alınmaktadır. Sipariş tutarınızı online olarak banka/kredi kartıyla, havale yolu ile %5 indirimli veya kapıda ödeme olarak ödeyebilirsiniz.