İade Süreci

SATIN ALMIŞ OLDUĞUM ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM ?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde iade edebilirsiniz. İade talebinizi info@atolyerustik.com adresine mail atabilir, iletişim sayfasından bize  ulaşabilir veya ekranın sağ alt kısmında çıkan Whatsapp ve Facebook messenger ikonlarına tıklayarak bize ulaştırabilirsiniz. İade talebiniz bize ulaştıktan sonra süreç ile ilgili sizinle iletişime geçeceğiz.

İade kargo ücreti tarafımızca karşılanacak olup gönderdiğimiz e-mail'deki adımları takip ederek ürünü anlaşmalı olduğumuz MNG kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz.

*Kullanılmış, kirlenmiş, tadilat veya kargo sürecinde zarar görmüş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade edilemez. Kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİNİ NE ZAMAN ALABİLİRİM ?

İade ettiğiniz ürünün geri ödemesi, ürün tarafımıza ulaştıktan sonra kredi kartları ile yapılan ödemelerde 1-3 iş günü içerisinde, banka kartı (Debit) ile yapılan ödemelerde 7-14 iş günü içerisinde, havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde 24 saat içerisinde, kapıda ödeme olarak yapılan ödemelerde 30 gün içerisinde gerçekleşecektir.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ

Kargo teslim tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. 

Kargo teslim tutanağı imzalanıp teslim alınan ürün/ürünlerin  hasarsız, sağlam olduğu yasa gereği tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.